lost in the echo.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...
a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...  - Page 4 EmptyПет Дек 28, 2018 7:48 pm by Annabell West.

» I created the sound of madness | wrote the book on pain
a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...  - Page 4 EmptyСря Яну 11, 2017 11:17 pm by Elizabeth Valentine.

» cold sweat hot-headed believer
a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...  - Page 4 EmptyСря Яну 11, 2017 10:11 pm by dark soul;

» Търся си другарче за гиф
a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...  - Page 4 EmptyСря Яну 11, 2017 10:06 pm by Arthur Pendragon.

» And it's such a miracle that you and me are still good friends
a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...  - Page 4 EmptyСря Яну 11, 2017 9:41 pm by Tobias Castellan

» Търся си......
a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...  - Page 4 EmptyСря Яну 11, 2017 8:47 pm by dark soul;

» Dark soul
a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...  - Page 4 EmptyСря Яну 11, 2017 8:37 pm by Annabell West.

» Търся другарче за рп
a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...  - Page 4 EmptyСря Яну 11, 2017 7:29 pm by Morgana Pendragon.

» Из коридорите.
a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...  - Page 4 EmptyСря Яну 11, 2017 7:22 pm by Morgana Pendragon.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Чет Апр 11, 2024 12:19 am

a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...

2 posters

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Go down

a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...  - Page 4 Empty Re: a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...

Писане by Maximilian V. Пон Яну 09, 2017 11:06 pm

Макс не знаеше дали това което беше направил беше правилно , но се стараеше да не мисли за това твърде много , защото щеше да се побърка. Дали беше постъпил правилно ? Дали и беше простил след всичко което тя му причини ? Не ,не и беше простил напълно , но част от него знаеше че единственото нещо което може да направи е да я обича - колкото и да му се искаше да спре , и колкото и да се беше опитал да убие тази част от себе си. Мига в който той я погледна в очите знаеше че няма как да не я изслуша , за две години той все още беше подчинен на очите и. За Бога , Макс - такъв си мухльо. Тази жена те ранява по всички възможни начини и ти казва че си прах в обувките и , а ти бягаш като кученце за да я накараш да се почувства по-добре. Той въздъхна високо и изстена на невъзможното ниво на мухльовизъм който беше достигнал току-що.
Няколко дни по-късно Максимилиян си спеше спокойно след дълга и изтощителна тренировка, когато Дариус нахлу в малката му кухня с цялата грация на която беше способен един слон в стъкларски магазин:
-Ставай.
Гласът на синеокия сепна Макс повече от това че току-що се беше опитал да събори света отгоре му. Имаше нещо сериозно и страшно което чернокосият не беше свикнал да чува в Даре. Бяха приятели от толкова много време , но за първи път го виждаше толкова умислен и сериозен. Дори без да се замисли Макс скочи от леглото си и се зае да изпълнява заръката:
-Как..Добро утро и на теб, Дариус
-Ставай бе.. Имаме важна работа... - след пет минути Макс беше облечен и го последва. Двамата стигнаха до арената. След като преминаха през тунела и се озоваха на мястото, където щяха да се съревновават. Отровената арена се разкри пред очите им в пълният си блясък и нещо в Макс трепна. Беше мечтал за това от толкова много време , а сега най-сетне беше на арената. Чакай . Нещо във високият мъж се пречупи и той изведнъж изгледа най-добрият си приятел с очи пълни с ужас. Той нямаше право да е тук , най-малкото да е тук въоражен с лъка си.
- Даре , какво по дяво ...
Синеокият го изгледа рязко и Макс си замълча. Разбира се, той правеше това за него ,но определено това да нарушава правилата и да влиза на арената без позволение не беше в негов стил. А най-малко му харесваше , че Даре се отправяше с пълна сила към трибуната на благородниците - право към краля. Изведнъж забелязал го Утер стана от трона си и ги изгледа ядосано:
-Дариус Морисън... ти каза, че имаш партньор за двойните дуели, но не сподели, че това е... слуга!
Този коментар определено изкара от равновесие и без това не особено въодушевеният Макс. Бяха го вдигнали от сън по възможно най-гадният начин и Даре го беше замъкнал пред самият крал да се прави на клоун. Кокалчетата на пръстите му вече бяха побеляли от стискане на тетивата на лъка , че вече си мислеше че кордата щеше да разреже ръката му. С периферното си зрение зърна брата на Анабел сред благородническите трибуни , което значеше че вероятно и тя и неандерталеца който беше взела за годеник бяха тук. Изведнъж срама му стана двойно повече и той вдигна поглед към небето за да не си личи как се е изчервил. Разбира се , винаги можеше да си тръгне , но нямаше да остави Даре.
-Знам! Не беше нужно да ми казваш! - изплю приятелят му.
-Дариус. Мисля, че се държиш твърде арогантно...
-Кралю.. мисля, че не ми пука какво мислите! Аз съм на първо място в турнира след дуелите с мечове и брадви. Аз съм на първо място и след конните надбягвания и битките с копия. Сега ми останаха турнирите по двойки и ако тук загубя... Пак ще съм на първо място. Искате шоу. Довел съм най-добрият си приятел, който ще срита задниците на всичките ви стрелци в тоя мизерен и пропаднал замък!
Брей , комплимент от Даре. Това накара даже и Макс , който така беше забил очи в небето че вече имаше чувството че врата му няма да се върне в нормалното си положение да погледне синеокия с благодарност.
-Момче мери си думите.
-Думите ми са по-дълги от нещо, което вие..
-МЛЪКНИ!
-Или какво? Ще отидеш да ме обадиш на баща ми, който умря за да спаси задника ти? Мисля, че ако отидете ще ви се скара за държанието към сина му! Все пак.. той ви беше дясната ръка и най-добър рицар, нали? - настана тишина. Да , бащата на Дариус някога беше един от най-добрите рицари на краля и всички знаеха че е умрял защитавайки го. Заради характера на самият Даре , Макс не предполагаше че той страда за това , но трябваше да се досети. Той самият също не признаваше че майка му му липсва , но това си беше факт. Всички на арената гледаха към краля и чакаха отговор:
-Не позволявам...
-Ако не участва Максимилиян.. не участвам и аз.. това значи, че най-добрия участник се отказва и от Турнир.. ще имате някво Куклено шоу... - принцеса Моргана се доближи и прошепна нещо на баща си, а след това Кралят просто седна на трона и махна с ръка на Даре и Макс да се махат. Макс се приближи към приятелят си и сложи ръка на рамото му. Въпреки че бяха станали за смях пред всички , Даре беше направил нещо за него което никой не беше правил. Тъкмо се обърнаха да си вървят и отново се чу глас :
- ДАРИУС МОРИСЪН !
- Даре , какво пак ...
Преди Макс да разбере какво се случва , видя как един мъж на около 50 години върви с тежка стъпка към тях. Беше с дълга тъмна коса и брада в същият цвят и изглеждаше определено заплашителен. Тежкото наметало на раменете му определено подсказваше че е от северните провинции на кралството. Той пристъпи напред и Макс тихо попита Даре :
- На този какво си му направил ?
- Може да съм спал с дъщеря му ... Дъщерите му.
Да , определено днес беше деня когато Макс си губеше главата. С тежка въздишка високият мъж капитулира пред безрасъдната смелост на най-добрият си приятел. Мъжът се отправи пред крал Утер и коленичи пред него. Макс метна един обвинителен поглед на Даре в стил " Виждаш ли бе - ей така се прави " .
- Кралю. Ваше Величество. Ваша Светлост.
- Стига му лиза задника... - изречението на Даре беше прекъснато от лакътя на Макс в ребрата му.
- Този ... "Рицар". Дариус Морисън. Влезе в дома ми и оскверни най-святото нещо което имах . Моите прекрасни дъщери. Сега те стоят в замъка ми почернени и се чудят дали ще успея да им намеря съпруг... Ваше Величество , моля Ви , дайте ми шанс да получа отмъщение по старите закони на Севера.
Утер вдигна глава и с усмивка която вещаеше само смърт каза :
- Дариус ,искаше шанс приятелят ти да се докаже . Разрешавам.
Докато Краля изричаше тези думи на арената нахлуха около 40 души в тъмно северно облекло и заобградиха Даре и Макс.
- Не знам кой точно ги е писал тея закони , ама определено трябва някой пак да прегледа частта с численото превъзходство. - Макс беше опрял гърба си в този на Даре и вече държеше лъка си в ръце. Приятелят му от друга страна беше извадил меча си и усмивка която изглеждаше малко психопатична. Изведнъж светът се стовари отгоре им . Макс не помнеше много от мелето , но единственото което си спомняше не беше това че искаше да се докаже - не. Единствената част беше че искаше да защити Даре. Най-добрият му приятел беше като тигър . Влизаше в мелето и се биеше като за 10 мъже , а Макс беше изстрелял толкова много стрели че ръката вече го болеше. След един миг или една вечност , Макс - вече целият плувнал в пот , видя как и последният враг пада покосен от стрелата му.
Maximilian V.
Maximilian V.
Moderator;; Knight
Moderator;; Knight

Брой мнения : 299
Reputation : 5
Join date : 25.12.2016

Върнете се в началото Go down

a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...  - Page 4 Empty Re: a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...

Писане by Annabell West. Вто Яну 10, 2017 1:49 am

Анабел не бе очаквала това от Крал Утер. Не можеше да повярва, знаеше че можеше да се случи нещо такова, но да го нарече публично слуга? Сериозно ли ? Това бе толкова долна постъпка, че на Ана й се прииска да проговори на брат си и да го накара да обеди Утер да се държи малко по - достойно и да не дава такива грешни примери на обществото. И после се чудехме, защо не всеки беше като Даре и Ана и не му пукаше за това какво социално положение заемаше човека отсреща.
Но разговора между Дариус и Утер сякаш не беше нещо, което да успокой нещата, сякаш обстановката се нажежаваше и Ана можеше да подуши покачващия се тестостерон във въздуха. Виждаше как Макс се опитваше да избягва погледите на Краля, знаеше че се е почувствал неудобно, заради нещата който се говореха за него. Но нали той това искаше да участва в турнир е поне Дариус се бе постарал да го вкара. И точно когато Ана си мислеше, че нямаше на къде нещата да станат по - лоши се появи някакъв прекалено страшен мъж поне в нейните представи, чувайки неговите думи, а след това и тези на Крал Утер, нещо в нея изтръна, а сърцето й се сви при гледката численото превъзходство, което имаха мъжете които бяха наобиколили Даре и Макс. Това..това вече не беше нормално, Утер не можеше да го позволи, не можеше да позволи такова масово клане, нали? Но когато всичко това започна Бел разбра, че Краля не си играеше и това, което щеше да се случи щеше само и единствено да го забавлява. Може би ако... и при тази мисъл, Ана измъкна ръката си от тази на Макс, който я стискаше така собственически, но преди да е успяла да тръгне където и да е било той я спря.
-Къде хукна, ела да се порадваш на гледката, Анабел. - започна той, това вече й идваше в повече точно в този момент, когато сърцето й се свиваше от страха, който изпитваше за Макс, той отново бе решил да се прави на задник. Това бе и основната причина пердето пред очите на Ана да падне и да го зашлеви, измъквайки другата си ръка от неговата.
-Няма да позволя това! - отвърна му тя през зъби, а след това хукна бутайки се между сганта наречени благородници, които се забавляваха на представлението, което им осигуряваше техния така прекрасен Крал, който беше повече задник отколкото каквото и да е било друго. Когато стигна до мястото където забеляза брат си да стърчи, мина покрай стражите обяснявайки, че трябва да каже нещо важно на Килиън и дори не им даде възможност да протестират срещу нея.
Брат й скочи на крака в мига, в който я видя, а Ана щеше да получи някой нервен срив в края на всичко това, защото имаше чувството, че вече ръцете й се тресяха от нерви.
- Ана... - започна той, но тук отново не смяташе да му дава възможност да говори, не бе говорила с него през тези две години, но заради Макс щеше да го направи.
-Килиън моля ти се трябва да спрете тази лудост! Знам, че не харесваш Макс, но това? Това не е правилно! - Бел дори не искаше да поглежда дори към центъра на арената, защото знаеше, че сърцето й щеше да изхвръкне от притеснение само в секундата, в която го направеше.
-Те го пожелаха! - тъмнокосата му направи знак за да замълчи и присви очи срещу него, добре след като той не желаеше да й помогне тогава щеше да подходи по друг начин. Шмугна се между него и един от стражите и се приближи до Краля и сина му, който се наслаждаваха гледката, какво толкова намираха в това, по - скоро й приличаше на масово клане.
-Трябва да спрете това. - започна тя, но преди да е казала каквото и да е било друго, Килиън я издърпа назад, а тя не можеше и никога не бе могла да се съпротивлява на хватката му.
-Анабел, ти да не полудя?? Да не искаш да си загубиш главата, заради един слуга? - попита я той викайки й, а след това я пусна и тя се обърна към него.
-Този когото наричаш слуга, е този, който аз обичам Килиън! - ето каза го, каза го след толкова време сякаш си го признаваше отново не само пред брат си, а пред себе си. А думите й сякаш бяха покосили брат й, защото гледайки го той също нямаше какво да каже повече просто мълчеше и я гледаше с широко отворени очи. И точно тогава просто каза две прости думички, който не смееше да изпълни
-Обърни се.
Анабел не смееше не искаше да се обръща, защото не знаеше какво ще завари там, не знаше и не искаше да знае, защото ако нещо се случеше с Макс, тя също нямаше да бъде жива за никого. Но обръщайки се, видя нещо което й се струваше абсолютно невъзможно, за двама човека, беше сигурна, че гледаше със зяпнала уста, а не само тя, а всички наоколо. Това беше толкова невъзможно, че дори в един момент си бе помислила, че само си въобразяваше, че вижда това пред нея, от тук можеше да забележи, че Макс едвам си поемаше въздух, не само той ами и самия Даре.
Докато сърцето й се успокояваше, забеляза, че Краля е започнал да говори, но сякаш мислите й крещяха най - различни неща и тя не можеше да разбере какво говори, докато не видя, как слизаше към центъра на арената носейки меча си със себе си, какво щеше да прави ? Да не би да искаше да ги убие, не. Макс беше коленичил пред него, а сърцето на Анабел се напълни с щастие успокоявайки се. Сега вече той щеше да е щастлив поне бе получил това, което винаги бе искал, да стане рицар. Вече нямаше да е просто слуга, не сега всички щяха да знаят колко специален е Макс и как това, че е е слуга, не значи, че е отрепка както всеки ги приемаше. Въпреки умората по лицето му си личеше, че е доволен от себе си. Тя бе доволна от него от това, че го бе направил за себе си, от това,че не се бе отказал въпреки всичко, което му се случваше. Въпреки болката той отново бе постигнал целта си. Но докато тя се бе отнесла в мислите си, докато се опита да намери погледа му, тя намери нещо съвсем различно гърба му, който се отдалечаваше с бавна крачка. И в този момент всичко, което бе живота й в момента, нямаше никакво значение. Ана тръгна да слиза от трибуните без дори да каже какво и да е било, щеше да го настигне и да захвърли всичко, което имаше, за да й прости. Да му обясни, че никога не бе искала да го оставя, а единственото, желание което имаше е да бъде с него.
Матю я пресрещна опитвайки се да я спре, да успя. Но Ана само се усмихна насреща му като поклати глава.
-Това.. - започна тя, като посочи първо него, а след това себе си. - Ние никога няма да сме добри един за друг, моля те разбери го. И развали този годеж, защото аз никога няма да те обичам. - това бе единственото, което му каза преди да го заобиколи и да се затича след Макс. Боже колкото и изморен да беше, признаваше му го, че бе бърз, но не толкова, че да не може да го настигне. Отново като онзи ден, тя го хвана малко над лакътя и го накара да се спре обръщайки се към нея.
-Винаги си бил моя рицар, а сега вече е и публично. А аз никога не съм спирала да обичам, моя рицар, въпреки всички онези лъжи, които наговорих - това бе единственото което му каза преди без никакво предупреждение да се приближи към него и да впие устните си в неговите, господи това ..тези устни толкова сладки й бяха липсвали толкова много, толкова силно бе желала да ги вкуси отново, и ето въпреки, че си мислеше, че това няма да се случи никога повече то се случваше. Може би онази вещица в гората не беше права, може би Ана бе сбъркала като й се бе доверила и се бе подвела заради вярата си в хората. Ана откъсна срамежливо устните си от неговите и го погледна леко засрамено.
-Аз съжалявам, знам че ти вече си продължи, просто не знам какво ми стана.
Annabell West.
Annabell West.
LADY
LADY

Брой мнения : 625
Reputation : 1
Join date : 17.12.2016

Върнете се в началото Go down

a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...  - Page 4 Empty Re: a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...

Писане by Annabell West. Пет Дек 28, 2018 7:48 pm

.
Annabell West.
Annabell West.
LADY
LADY

Брой мнения : 625
Reputation : 1
Join date : 17.12.2016

Върнете се в началото Go down

a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...  - Page 4 Empty Re: a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Страница 4 от 4 Previous  1, 2, 3, 4

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите