lost in the echo.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...
They call me.... Dragonslayer... EmptyПет Дек 28, 2018 7:48 pm by Annabell West.

» I created the sound of madness | wrote the book on pain
They call me.... Dragonslayer... EmptyСря Яну 11, 2017 11:17 pm by Elizabeth Valentine.

» cold sweat hot-headed believer
They call me.... Dragonslayer... EmptyСря Яну 11, 2017 10:11 pm by dark soul;

» Търся си другарче за гиф
They call me.... Dragonslayer... EmptyСря Яну 11, 2017 10:06 pm by Arthur Pendragon.

» And it's such a miracle that you and me are still good friends
They call me.... Dragonslayer... EmptyСря Яну 11, 2017 9:41 pm by Tobias Castellan

» Търся си......
They call me.... Dragonslayer... EmptyСря Яну 11, 2017 8:47 pm by dark soul;

» Dark soul
They call me.... Dragonslayer... EmptyСря Яну 11, 2017 8:37 pm by Annabell West.

» Търся другарче за рп
They call me.... Dragonslayer... EmptyСря Яну 11, 2017 7:29 pm by Morgana Pendragon.

» Из коридорите.
They call me.... Dragonslayer... EmptyСря Яну 11, 2017 7:22 pm by Morgana Pendragon.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Чет Апр 11, 2024 12:19 am

They call me.... Dragonslayer...

2 posters

Go down

They call me.... Dragonslayer... Empty They call me.... Dragonslayer...

Писане by Darius Morrison Вто Дек 27, 2016 1:13 am

Мислите си, че има нещо по-сложно от това да сте опитен с меча? Има!! След поредният турнир, в който участвах спечелих... някакви мизерни монети. Размених ги за най-елитната храна или по-точно няколко питки и "Годжи Бери". Така бяха кръстили зеленчука, с който щях да се храня. Поне беше сварен, а не като някой други работи.. сварено. Нахраних се, а ръкава на робата ми премина през устните ми. Изтри следите от "храненето" ми. И закрачих. Разбира се.. намирах се в малко селце, а аз.. нямах нужда от нещо грандиозно, но разбира се трябваше да се случи нещо. Сещате се. Докато гледате нашите пътища.. рицарско време, минава конвой. Вътре в каретата имаше елитно момиче, което просто се подаваше от прозореца. А след тях бягаха коне.. препускаха по-скоро, яздени от крадци. Преди да минат покрай мен видях гледката. Ръката ми вече беше на меча и изчаквах. Бяха трима. Гонеха карета, а аз щях да съм "каубоя" спасител. Замахнах и свалих този, който беше най-отзад, а коня му просто се изправи на задни копита. Погалих го с думите:
-Спокойно.. успокой се. - а веднага след това го яхнах. Яздех, след целта си. Пак щях да съм РИЦАР в действие. Гонех каретата, в която се намираше жертвата, гонена от двама крадци. Щом наближих те забелязаха, че не е приятеля им, а това доведе до ръкопашен бой, докато се движехме скоростно на конете. След малко свалих единият с юмрук в лявата буза, а другият с ритник в стомаха. След малко наближих каретата и просто я подминах.. погалих конете, които препускаха, като луди и се успокоиха. Забавих своя и видях красивата дама, която ме гледаше през отвора. Имаше пердета между нас, но някак си тя направи някакъв отвор, за да ме види:
-Милейди... всичко е под контрол. Може да продължите похода си спокойно.. Аз ще ви придружа до крайната ви дестинация. - започнах да яздя до тях, а това което видях първоначално от нея беше да се скрие в каретата си, но усещах, че отново щеше да ме заговори...
Darius Morrison
Darius Morrison
KNIGHT
KNIGHT

Брой мнения : 171
Reputation : 1
Join date : 26.12.2016

Върнете се в началото Go down

They call me.... Dragonslayer... Empty Re: They call me.... Dragonslayer...

Писане by Addie. Вто Дек 27, 2016 12:32 pm

Това за нея щеше да бъде едно много интересно преживяване. Беше виждала карети и преди само че никога досега не й се беше случвало да се качи в такава и това щеше да бъде изключително. Никога не си беше мечтала за подобно нещо ... но тя просто беше изключително любопитна, че да види какво всъщност щеше да е това усещане, което я връхлетя веднага щом видя каретата. Беше достатъчно пъргава и точна, за да можеше да се качи в нея, без да остави впечатление, че изобщо е там. А когато чу, че някой се качваше отпред се изкашля .. като след това получи някакви извинения за забавянето си и Ади едва се сдържа да не се пръсне от смях. Този явно щеше да забрави принцесата си някъде ... което не беше проблем на Адолфин така или иначе. Добре, че пространството около нея беше затворено, иначе нямаше да й се получи. Беше виждала много отворени карети, но й се струваха ужасни .. това беше най - добрия избор и успя да се добере до нея в подходящия момент. Сага й оставаше само да измисли как да се махне след това. Сигурно щеше да настане хаос, ако го направеше .. щеше и да настане, ако останеше .. щеше да реши в последствие.
И тогава усети как конете тръгнаха рязко напред и тя едва на разби главата си в отсрещната стена, а след това получи някакво успокоение, че щели да се измъкнат от нещо си и нямало за какво да се безпокои. Първоначално не можа да разбере за какво й говореше, защото едва го чуваше. После обаче показа главата си и видя за какво ставаше въпрос. Явно им се струвало, че има какво да откраднат от тях.. сигурно имаше, но ако другата беше тук. Ади нямаше нищо какво да им даде. С дребното изключение на брошката, която бе успяла да открадне .. само че нямаше как да стане да им я даде. Истината беше, че всичко беше много впечатляващо за нея. Истинско приключение! Най - сетне да й се случеше нещо интересно. Само дето бясното препускане не й харесваше. Да беше спрял, че да направи нещо .. щеше да изглежда много по - мъжко от ... ами ще се измъкнем. Това никога не е сигурно. Но както и да е. Щеше да види как щяха да се развият нещата.
И стана наистина много по - впечатляващо. Преди да е усетила какво всъщност се случи, чу някакъв друг глас, който я увери, че всичко е наред. Погледна го за малко, а след това се скри бързо. Да беше се качила на над каретата, че да гледа .. да си беше подала главата, когато трябваше ... жалко. Изпусна всичко, но нищо. Сега обаче трябваше да се измъкне от кочияша, защото иначе сигурно щеше да си навлече проблеми.
Трябваше наистина да реши какво да направи. Може би щеше да е най - добре, ако почакаше. И така щеше да направи. А после щеше да се изплъзне.
- Благодаря - каза, като се подаде от каретата, усмихна се и след това пак се скри. Сега нямаше време да си говори.
Addie.
Addie.
sorcerer
sorcerer

Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 23.12.2016

Върнете се в началото Go down

They call me.... Dragonslayer... Empty Re: They call me.... Dragonslayer...

Писане by Darius Morrison Вто Дек 27, 2016 12:51 pm

Дариус.. Рицаря, който отново спаси дамата в беда. След цялата сценка той можеше само да види как кочияша бяга през гората.. изплашен. Подобно на разбойниците. Отвори вратата на каретата и подаде ръка на младото момиче, което.. някак си изглеждаше доста различно от придворните дами. Все пак беше отрасъл сред кралицата и дъщерите й, а тази млада... дама изглеждаше, като обикновено сладко момиче, което явно не знаеше къде се намира. Когато тя прие ръката му той ѝ помогна да слезе и я огледа. Добре.. Тя със сигурност не беше някоя префърцулена... кифла, а каретата беше точно за такива. След това се огледа и без да я пита ѝ каза какво ще стане:
-Сега... ще ти помогна да стигнеш там, където отиваш, но... преди това трябва да ми обясниш какво става тук и как се озова в каретата на-а-а-а... - погледна името, което беше изписано на вратата:
-На.. Пендрагон? Така де... не изглеждаш, като никого от тях и няма защо да се плашиш от мен... аз съм... - показа ръката си, на която беше маркиран. Имаше грозен белег от миналото, който доказваше, че се е отказал от това да служи на краля и сега служи само на себе си, но разбира се.. ако момичето погледнеше меча му веднага щеше да се сети кой е той. Все пак имаше легенди за Дариус.. Убиеца на Дракони и т.н. и т.н.:
-И разбира се... Ако няма къде да отидеш... Пътувам към едно спокойно място в планината. Ако искаш можеш да дойдеш с мен.. мисля да прекарам зимата там.. Отдалечен от... всичко... Ако не.. кажи къде да те.. оставя, защото вътрешно не мога да зарежа дама.. в беда! Рицарски му работи...
Darius Morrison
Darius Morrison
KNIGHT
KNIGHT

Брой мнения : 171
Reputation : 1
Join date : 26.12.2016

Върнете се в началото Go down

They call me.... Dragonslayer... Empty Re: They call me.... Dragonslayer...

Писане by Addie. Вто Дек 27, 2016 4:22 pm

Каретата спря напълно и през прозорчето успя да види уплашения кочияш. Изключително лигаво. Наистина ли имаха такива хора в двореца. Това наистина не изглеждаше добре. Но откъде можеше да знае ... тя не разбираше как стояха нещата там. Но щом изпращаха само него с една ... дама от кралството, може би, каквато трябваше да е на нейно място, то може би трябваше охрана .. или някой по - смел ... който да можеше да я пази, но както и да е. Така или иначе всичко беше наред, а и да не беше, тя беше вещица, все щеше да измисли нещо и да се измъкнеше. Но така стана по - добре.
Фактът, че беше разкрита не й попречи никак. Истината беше, че за нея нямаше никакво значение. Все някак щеше да се измъкне и от този тип .. освен това, тя не бе направила нищо. Просто се беше качила .. нито беше крала, както обикновено се случваше, нито нищо, с което да бъде наказана, по какъвто и да е било начин.
- О .. нищо не става - каза свободно. - Просто ме изпратиха да свърша една работа - лъжа.
Но не трябваше да се издава. Все пак. Откъде да знаеше, че можеше наистина да му се довери. Но пък би тръгнала с него, защото й беше интересно, скучно .. и не искаше да се връща при Аудуин, който сигурно щеше да я накара пак да свърши нещо .. днес искаше да си почине и й трябваше причина за това.
- Ами .. всъщност трябва да стигна до отсрещното село - каза.
Някак си другото му предложение не му изглеждаше особено сигурно, затова реши, че така ще е най - добре да отговори. Освен това нямаше намерение да се натрапва на човека.
Addie.
Addie.
sorcerer
sorcerer

Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 23.12.2016

Върнете се в началото Go down

They call me.... Dragonslayer... Empty Re: They call me.... Dragonslayer...

Писане by Darius Morrison Вто Дек 27, 2016 7:57 pm

Дариус дори не и обърна внимание. Просто се приближи до каретата отпред. Ръката му обви дръжката на меча и я попита:
-Можеш ли да яздиш? - след това просто замахна и сряза каишите, които държаха единият от конете на каретата. След като животното беше освободено се опита да бушува. Или по-точно искаше да нападне Дариус и да избяга, но ръката му просто го галеше нежно, а гласът му:
-Спокойно... Спокойно.. отпусни се... - конят някак си започна да се успокоява, а той погледна момичето:
-Качвай се... - докато правеше това просто отиде при другите два, който дърпаха каретата... Странно.. карета дърпана от три коня. Даде им начален тласък с ръка и те потеглиха. Сега.. след тази случка те двамата стояха на пътя, като до него стоеше неговият кон, а тя.. трябваше да язди този без седлото:
-Ако ти е по-удобно.. може да се качиш на моя, а аз ще яздя този, който не е оседлан.. все пак.. после ще те боли всичко и.... не мисля, че в селото ще ти предложат масаж на сладкото дупенце, а ще имаш огромна нужда от това.. - след тези думи той просто се качи на неоседлания кон без да пита и я зачака, за да потеглят към... мястото където отиваха...Погледна нагоре, огледа се:
-Трябва да побързаме... ще вали..
Darius Morrison
Darius Morrison
KNIGHT
KNIGHT

Брой мнения : 171
Reputation : 1
Join date : 26.12.2016

Върнете се в началото Go down

They call me.... Dragonslayer... Empty Re: They call me.... Dragonslayer...

Писане by Addie. Вто Дек 27, 2016 8:11 pm

- Мога - отговори.
И само като го каза се сети за своя кон, който толкова време търсеше .. наистина много се притесняваше за него. Беше рискувала толкова много за него, използвайки магия, а сега не можеше да го намери .. но и той беше толкова неблагодарен. Помагаш му, но не получаваш нищо в замяна ... но не можеше да му се сърди .. а само да се притеснява. Както и да е. Сега имаше други неща, които повече занимаваха главата й.
- Не те ли е срам? - попита, когато чу думите му. Беше чувала толкова по - отвратителни неща, че дори чела за тях, което беше изключително странно, но сега за първи път имаше възможността да отговори на подобно нещо.
Е, не можеше да се отрече, че донякъде имаше известно право този човек, но въпреки това ... тя беше все още твърде млада, че да слуша подобни глупости. Сигурно щеше да трябва да се отърве от компанията му по - бързо .. нямаше с какво да се защити, а и не можеше да знае какво му се въртеше в главата.
Качи се на коня въпреки това. После погледна към небето, за да се убеди в достоверността на думите му. И може би наистина щеше да е най - добре, ако побързаха. Не трябваше да се застояват тук. Дъждът не винаги е приятен. Затова и подкани коня да върви, което стана лесно. Тя разбираше от коне ... с един беше живяла много години. Само че нямаше представа как този е възпитан .. истината беше, че в момента се чувстваше особено странно. Всичко й изглеждаше трудно .. това не беше нейния кон .. беше странно.
Addie.
Addie.
sorcerer
sorcerer

Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 23.12.2016

Върнете се в началото Go down

They call me.... Dragonslayer... Empty Re: They call me.... Dragonslayer...

Писане by Darius Morrison Сря Дек 28, 2016 12:13 am

Дариус се беше хванал здраво за коня и след три часа прекарани в яздене най-накрая видяха селище. Беше малко селце. Имаше само няколко къщи и кръчмата, която също служеше и за нещо като гостилница. След като слезе от коня не можеше да почувства бедрата си. Малко след него се появи и неговият кон, на който се беше възкачила младата възмутена дама. През целият път не й проговори, колкото и да цвилеше, като дете, което няма желание да е в неговата компания. Пораздвижи се и накрая влезе в кръчмата. Огледа се и се доближи до жената, която познаваше. Тя беше собственика:
-Здравей, Мари.. искам две стаи.. отделни, ако може. - след тези думи огледа мястото. Беше празно. Само един човек стоеше заспал на маса и смърдеше на алкохол. Местният пияница. Тя му даде два ключа, а той и подаде два гроша, с които щеше да плати достатъчно да пренощуват. Щом излезе навън видя как непознатата за него завързваше коня. Той просто и подаде ключа:
-Ти си в стая едно. Ще я намериш на вторият етаж в дясно от стълбището. Аз съм в стая две.. тази срещу твоята, ако имаш нужда от мен. Малко след това се чу гръмотевица. Преглътна и изпсува:
-Мамка му.. - хвана двата коня и ги заведе в плевнята, за да ги скрие от дъжда. Личеше си, че животните бяха неспокойно, но когато се озоваха в своя компания някак си се отпуснаха. Той просто подмина момичето и се качи на вторият етаж. Стълбите бяха външни. Щом затвори вратата на стаята, се облегна на нея и издиша изморено, а след това започна да се съблича. Озова се на леглото си и не усети кога беше заспал.. Спеше спокойно, докато не чу някакъв звук да го буди. Някой чукаше на вратата му. Бавно се изправи и отвори:
-Да? - пред него стоеше момичето, с което пътуваше.. Беше по нощница и някак си неспокойна. Да не би да се страхуваше от бурята:
-Какво има? - попита я и потърка очи, докато чакаше отговора й..
Darius Morrison
Darius Morrison
KNIGHT
KNIGHT

Брой мнения : 171
Reputation : 1
Join date : 26.12.2016

Върнете се в началото Go down

They call me.... Dragonslayer... Empty Re: They call me.... Dragonslayer...

Писане by Addie. Сря Дек 28, 2016 12:38 am

Цялото това пътуване беше толкова досадно и изморително. Преди също й се налагаше да предприема такива дълги походи, но днес не беше в настроение .. още повече на този кон. Нямаше нищо против животното, но носталгията я съсипваше и скапваше цялото й настроение, което и без друго беше не особено приятно днес, което беше доста необичайно, но винаги имаше и подобни моменти.
Второто най - хубаво нещо беше, че се раздели с този човек, който много я притесняваше. Сега разбира се не, защото той не беше край нея и можеше да си почине от мислите си ... ами за него. Хората наистина й бяха изключително интересни ... на живо. Рядко й се случваше да говори с някого, а когато го направеше, винаги се учудваше и не знаеше как точно се очакваше от нея да реагира на всичко това. Понякога и на поздравите не знаеше как да отвръща, колкото и странно да звучеше. Тя не си говореше с хората. Те изобщо не й харесваха, но ако не бяха те, нямаше да й е толкова интересно ..
Нямаше намерение да спи, но тези дрехи също много я уморяваха. Дали много ги беше стегнала ... или имаше някаква друга причина, не можеше да се каже, но по - добре й беше без тях и в това беше сто процента сигурна.
Стана от леглото. Обиколи стаята .. няколко пъти.. й й се прищя да се прибере, за да можеше да прави, каквото си иска .. като например магии, яздене, ловуване .. нещо ... по - атрактивно от обикалянето. Тук не можеше да прави нищо от това .. не и в тази кръчма, не и в това време. Погледна през прозореца и тогава остана с отворена уста. Едва се сдържа да не полети от щастие. Нямаше какво да мисли повече. Знаеше, че това беше единствената й незаменима любов, която най - сетне успя да открие и без дори да я търсеше. Обаче имаше един много по - голям проблем. Трябваше да излезе от тук, за да иде там, а мъжа в съседната стая беше единствения, когото познаваше ... или го беше виждала повече, отколкото другите. Не смееше да излезе сама. Беше тъмно, гърмеше .. това не я плашеше толкова, колкото да слезе на долния етаж. Нямаше как да зареже коня си отвън. Нямаше начин. Затова излезе от стаята си тихо, но не толкова тихо похлопа на вратата му. Добре беше, че получи бърз отговор, защото нямаше търпение.
- Ела да ми помогнеш, моля те - каза, когато отвори вратата и го стрелна с поглед. - Не мога да изляза сама навън, а трябва... можеш ли да излезеш с мен? Само за малко ...
Addie.
Addie.
sorcerer
sorcerer

Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 23.12.2016

Върнете се в началото Go down

They call me.... Dragonslayer... Empty Re: They call me.... Dragonslayer...

Писане by Darius Morrison Сря Дек 28, 2016 11:59 pm

Дариус гледаше момичето ред себе си. Тя просто подскачаше на едно място и желаеше той да я последва. Мъжа беше в един кожен панталон. Нищо повече, но преди да излезе от стаята си се протегна към нещо обвито в плат. Меча му беше винаги скрит, защото може би щяха да познаят кой е той. Тръгна с нея, като вървеше бавно и внимателно. Беше известен с това, че няма особено желание да пришпорва нещата, а точно спокойствието му го правеше толкова опитен боец. Щом излязоха от гостилницата той забеляза, че дъжда не е спрял, а на средата.. сред калта виждаше кон. Хвана момичето за рамото и й се усмихна:
-Остави на мен! - явно и двамата знаеха какво става тук. Тя беше видяла животното си, а той виждаше един неспокоен звяр. Нещо го беше изплашило и в същото време освен, че се страхуваше.. страдаше. Щом се доближи видя как коня се изправи на задните си копита и замахна към него. Хвърли се напред и направи предно салто, като се озова под животното. Можеше съвсем спокойно да извади меча си и да го разпори, но вместо това той захвърли оръжието си някъде в калта. Изправи се до коня и започна да го гали:
-Спокойно.. СПОКОЙНО!!! - видя, че той отново се опитва да нападне, като тогава го забеляза. Имаше нещо забито под копитото му. Дариус се хвърли отдолу без да му мисли, че няколко стотин килограма могат да се стоварят отгоре му. Ръката му хвана треската, която беше забита там и я издърпа рязко, а след това се завъртя и се претъркули на страни. Животното сякаш го усети. Усети свободата от болката и спокойствието. В същото време Дариус лежеше по гръб до него и го видя. Получи своето.. "Благодаря" от коня, в знак на едно изпръхтяване в лицето му. Видя как малката непозната се втурва към животното и го прегръща. В същото време рицаря започна да рови в калта, докато не го намери. Плата го нямаше, но огромният му двуостър меч стоеше в ръката му и отразяваше светлината на близките къщички:
-Хайде.. да го приберем при другите коне.. - след като приключиха и с това той просто стоеше до нея:
-Имаш нужда от... нови дрехи и вана... Ела с мен.. - влязоха в кръчмата. Беше празна, а от задната стаичка се появи позната им жена:
-Имаме нужда... от вана... и двамата.. Аз ще изчакам.. - жената се усмихна и отиде да напълни ваната. Сещате се... от онези стари, огромни, метални казани, които се пълнеха с гореща вода и някой ви поливаше, докато сте вътре. Дъщерята на собственичката щеше да помогне на Ади да се изкъпе, докато Дариус стоеше в кръчмата и чакаше. Ваната беше някъде отзад, но нямаше и намерение да бърза. Сигурен беше, че те ще и дадат дрехи и ще я изкъпят.. Бяха мили хора.. Докато това се случваше той просто стоеше и пиеше от един грог.. целия покрит в засъхваща кал и облечен само в един кожен панталон.. Мамка му.. беше му студено, а дори и седнал до камината не чувстваше.. топлина...Щеше да настине, защото е... Герой... То пък и един герой... Същия глупак, който си беше и преди. Това му навяваше спомени.. Точно преди да получи прякора... Лъскавите брони.. Рицари, които отиваха да се бият с легердарното чудовище... Да убият дракона. За бога... Беше тръгнал само с един кон и облечен в риза и кожени панталони.. точно тези, с които беше тази вечер.. Беше пиян и... дам.. Лоши спомени. Поклати глава и просто отново отпи от алкохола..
Darius Morrison
Darius Morrison
KNIGHT
KNIGHT

Брой мнения : 171
Reputation : 1
Join date : 26.12.2016

Върнете се в началото Go down

They call me.... Dragonslayer... Empty Re: They call me.... Dragonslayer...

Писане by Addie. Нед Яну 01, 2017 6:12 pm

Той беше нейният герой. Изобщо, ако не го беше срещнала, сигурно нямаше да открие коня си ... а и да го откриеше, сигурно нямаше да има кой да й помогне с укротяването му. Сигурно щеше тя сама да се справи и да му помогне с някоя и друга магийка ... честно казано почти само с тях се справяше. Станеше ли въпрос за много по - сериозните неща. Само ловуването и язденето й се получаваха от раз. Не можеше да прави нищо друго, което да й се получаваше така. Но няма за какво и да я виним. Тя нямаше родители, които да я гледаха и да я учеха на всичките тези неща. Освен това беше млада и нямаше опит в почти нищо ... освен оцеляването .. предвид факта как живееше и къде, и каква беше в действителност.
Както и да е... вече всичко беше наред. Сега не се чувстваше толкова зле и беше наистина щастлива. В момента беше изгубила всякаква представа за реалност, защото не беше тук главата й. Просто си спомняше за всичко, което досега й се беше случвало, през всичко, през което й се беше наложило да преминава. Беше й наистина много трудно, но винаги едно нещо я спасяваше .. и това беше лудостта й. Не го разбирайте така ... не беше луда, но обичаше да прави глупости и това винаги й беше помагало. Наистина щеше да откачи, ако беше напълно наред. А може би дори нямаше да може да се справи.
Искаше толкова много да излезе и да отпраши на някъде с Лайла ... този кон беше като символ на майка й. Обичаше го, защото се чувстваше така сякаш то допълваше липсващото й семейство. Обичаше го. И дори да се чувстваше доста ядосана, истината беше, че направо умираше от притеснение и я беше толкова страх, че нещо можеше да се случи лошо. За щастие, всичко беше напълно наред, защото иначе колкото и да не искаше да си го признае, нямаше да може да живее, както преди и всичко щеше да се промени ... нали разбирате .. това за нея беше като все едно да умре любовта на живота си, а ако си някой с по - слаба психика, се съсипваш и от теб накрая не остава нищо. Имаше и такива хора. Тя не беше от тях, но със сигурност щеше да загуби нещо ... дори може би много неща, защото нейното всичко наистина беше конят й. Беше изключително привързана към него.
Трябваше да спре да мисли за тези неща ... явно беше изгубила много време от живота си, когато незнайно как беше наистина чиста .. и в някакви нови дрехи ... не предполагаше, че скоро щеше да  има някаква ... промяна в "гардероба" й. Направо не знаеше какво се беше случило сега ... само че си спомни думите на мъжа. Всичко беше благодарение на Дариус. Без него нищо от това нямаше да се случи, а тя нямаше идея как щеше да му се отплати за всичко, което беше направил той за нея.
Не се беше качила в стаята си, защото ... нямаше представа защо. Просто си стоеше и не правеше нищо освен да занимава мозъка си с пълни глупости, каквато беше тази да мисли за някакви неща, които дори не се бяха случили. Беше излишно да се притеснява, когато вече всичко беше наред и нямаше опасност. Изведнъж го видя и се усмихна.
- Благодаря - каза, простичко ... макар че знаеше, че това нямаше да е достатъчно. Поне не го намираше за такова. - Мога ли да направя нещо за теб? - попита, защото наистина се почувства неудобно от това, че не му беше дала нищо в замяна на нещата, които беше направил за нея.
Addie.
Addie.
sorcerer
sorcerer

Брой мнения : 35
Reputation : 0
Join date : 23.12.2016

Върнете се в началото Go down

They call me.... Dragonslayer... Empty Re: They call me.... Dragonslayer...

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите