lost in the echo.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...
Площадът пред Кралството. EmptyПет Дек 28, 2018 7:48 pm by Annabell West.

» I created the sound of madness | wrote the book on pain
Площадът пред Кралството. EmptyСря Яну 11, 2017 11:17 pm by Elizabeth Valentine.

» cold sweat hot-headed believer
Площадът пред Кралството. EmptyСря Яну 11, 2017 10:11 pm by dark soul;

» Търся си другарче за гиф
Площадът пред Кралството. EmptyСря Яну 11, 2017 10:06 pm by Arthur Pendragon.

» And it's such a miracle that you and me are still good friends
Площадът пред Кралството. EmptyСря Яну 11, 2017 9:41 pm by Tobias Castellan

» Търся си......
Площадът пред Кралството. EmptyСря Яну 11, 2017 8:47 pm by dark soul;

» Dark soul
Площадът пред Кралството. EmptyСря Яну 11, 2017 8:37 pm by Annabell West.

» Търся другарче за рп
Площадът пред Кралството. EmptyСря Яну 11, 2017 7:29 pm by Morgana Pendragon.

» Из коридорите.
Площадът пред Кралството. EmptyСря Яну 11, 2017 7:22 pm by Morgana Pendragon.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 5 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 5 Гости :: 1 Bot

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Чет Апр 11, 2024 12:19 am

Площадът пред Кралството.

3 posters

Go down

Площадът пред Кралството. Empty Площадът пред Кралството.

Писане by Arthur Pendragon. Нед Дек 18, 2016 12:40 pm

Площадът пред Кралството. Merlin2_block2_semaine1_040_credit_sebastien_querite
Arthur Pendragon.
Arthur Pendragon.
The Royal Ass.
The Royal Ass.

Брой мнения : 474
Reputation : 0
Join date : 01.11.2016

https://lostintheecho.bulgarianforum.net

Върнете се в началото Go down

Площадът пред Кралството. Empty Re: Площадът пред Кралството.

Писане by Darius Morrison Вто Дек 27, 2016 12:10 am

Дариус... Ох.. този Дариус. Къде му беше главата да се върне в това велико кралство? Може би в стомаха. Нали.. преди мозъка, на мъжа мисълта минаваше през стомаха, а този идиот беше толкова гладен, че не можеше да мисли. Може би от това, че не искаше да яде сурово месо, като първобитните, той се беше върнал в кралството и сега вървеше по площада. Така познат за него, както за всеки рицар. На гърба му беше огромният меч, с изобразен дракон. Преди, когато беше легенда и герой за нормалните хора го наричаха "Dragon Slayer" или по-точно.. убиеца на дракони, а сега.. беше просто.. Дариус.. Беглеца. Това, което покриваше лицето му беше качулка. Сещате се? Като едно време.. то си е едно време де.. просто чувал, от ония за жито, но преправен. Направен на облекло или по-точно елек. Под него се криеше лъскавата му броня, а под бронята добре стегнато му тяло, което се потеше, като тесто в пекарна. Ебало си жегата, но все пак си беше горещ ден, а той току що беше провървял повече от десетина километра и беше гладен, като... дракон? Добре де.. не можеше да изяде цяло стадо, но пък една овца би си я хапнал. Оглеждаше пазарчето или както всички викаха "базара" на царството и знаеше, че все някога щеше да срещне познат. Докато крачеше с глава гледаща в краката му се сблъска с някого. Сблъсъка беше с лек човек, защото инстинктите му веднага засекоха, че другият щеше да се изръси по дупе, ако не беше ръката му да я придърпа. Позна, че е жена, когато я притисна до себе си. Аромата й, му беше познат. Това беше Анабел Пендрагон. Доста пъти е усещал този аромат. Просто я пусна и се опита да я подмине, но усети ръката й. Беше на рамото му. Не знаеше дали сега щеше да го смъмри или да му благодари, за това че я е хванал преди да се изръси по задник пред целия площад, но знаеше едно. Тя щеше да го познае.. Дори и да е избягал преди години от двореца знаеше едно. Това момиче му се възхищаваше, когато беше на пет, на десет... и със сигурност сега, ако знаеше кой е той...
Darius Morrison
Darius Morrison
KNIGHT
KNIGHT

Брой мнения : 171
Reputation : 1
Join date : 26.12.2016

Върнете се в началото Go down

Площадът пред Кралството. Empty Re: Площадът пред Кралството.

Писане by Annabell West. Вто Дек 27, 2016 3:28 am

Деня   бе  от онези, в които меланхолията те обгръщаше изцяло. А на Анабели й бе писнало да седи затворена в този замък, просто нервите й не издържаха и имаше нужда да излезне, опита се да открие Макс, за да го помоли да излезне с нея, но това се овенча  без успех, за това слагайки наметалото на себе си и опитвайки се максимално да скрие лицето си, Анабел мина през по - голямата част от стражи, не веднъж се бе измъквала така. Имаше нужда да помисли, да избистри съзнанието си, а това нямаше да стане ако бе заобиколена от куп придворни дами или някой друг паж.
А може би, стана и по- добре, че не откри и Макс, защото тогава със сигурност нямаше да успее да помисли над всичко, което се бе случило. Малка част от нея мразеше, това което бе направил Артур, защо му трябваше да се меша в нечий брак, а още по - малко да го урежда... Не трябваше да се чувства така нали? Все пак знаеше, че рано или късно, Макс сам щеше да вземе това решение и тя трябваше да се примири с това, защото двамта нямаше да могат да са заедно както преди така или иначе. Така или иначе бяха загубили по - голяма част от това, което имаха преди, сега им бяха останали само откраднатите срещи и това, че сърцата им принадлежха едно на друго. Но факт бе, че сега и двамта бяха обвързани с някой друг, ревността в нея нарастваше всеки път, когато го забележише с нея, сега  вече знаеше как се бе чувствал той, когато я виждаше с Артур..
Анабел вървеше надолу по склона , който слизаше в центъра? Да в центъра на Камелот, мислеше си да се разходи поне за малко сред хората, както правеха с Макс, когато все още съдбата на Ана не ги бе застигнала. Брюнетката тръсна глава, опитвайки се просто дори за момент да не мисли за него, но това беше нещо, което простоот само себе си не желаеше да се получи.
Бе толкова вглъбена в мислитв си, че просто не усети в кой момент точно, тялото й се сблъска с нечие друго, а в мига преди да се срещне отблизо със земята нечии ръце я притиснаха към силно топло тяло.
За миг се замисли дали не бе срещала този мъж и друг път, но спомените не изплуваха на повърхноста, но в следващия момент бе пусната, а преди той да се отдалечи Ана постави ръка на рамото му, за да го спре и да го накара да се обърне.
-Аз.. благодаря Ви Сър.- започна тя, като лека усмивка се появи на лицето й, ма й изглеждаше познат, но все пак й бе трудно да се сети от късе точно
Annabell West.
Annabell West.
LADY
LADY

Брой мнения : 625
Reputation : 1
Join date : 17.12.2016

Върнете се в началото Go down

Площадът пред Кралството. Empty Re: Площадът пред Кралството.

Писане by Darius Morrison Вто Дек 27, 2016 12:28 pm

Ръцете на Дариус пуснаха дамата. Лек сблъсък и това е.. нито дума, разменена между тях. Поне така си мислеше той, докато не усети ръката й на рамото си. Главата му се завъртя и той я погледна. Тя не можеше да го види, защото беше прикрила лицето си, но той я видя. Тази роба скриваше само и единствено лицето на младата дама... Аромата й - на богаташка, ръцете й... нежни и чисти.. тя не работи, за да изкара някой грош. Не беше от близкият бардак, защото... те не се криеха. Те се показваха, за да си изкарват парите.. нали ме разбирате. Тя имаше роба, която покриваше всичко, а те.. носеха дрехи, които показваха повечко плът. Замисли се. Преди, когато беше рицар от това кралство и не беше.. избягал.. коя може да е тя:
-Вие сте кралска особа! - усети, че това я притесни. Ръката й се отдръпна от рамото му и беше... стресната.. Все едно говореше на изплашено кученце:
-Спокойно...спокойно!! Няма да кажа на никого! - ръцете му бавно повдигнаха качулката и сега тя можеше да види лицето му. Разбира се не беше нужно да се показва, защото самият му меч... Драконоубиеца се познаваше навсякъде, но да.. Поне не го закачаха. Огледа се. Никой не ги забелязваше или по-скоро не си правеше труда да го покаже:
-Ваше величество.... Аз не съм никакъв... Сър... - след тези думи една крива и личащо си колко изкуствена усмивка се появи на лицето му:
-Но пък.. вие... о... вие сте на мно-о-о-ого неправилно място! - След тези думи той леко приклекна. Опита да срещне очите си с нейните:
-Какво правите тук? Всеки момент ще влезе група от мъже, яздещи коне... търсещи.. как да го обясня... женска плът, защото са изминали доста дълъг път. Излагате се на опасност не само да ви разкрият.. но и да ви направят много... много лоши.. работи... - Дариус си търсеше... забавлението и може би.. чрез някоя друга интрига или човек, който ще му каже да се отдръпне от кралицата.. щеше да си намери и забавлението..
Darius Morrison
Darius Morrison
KNIGHT
KNIGHT

Брой мнения : 171
Reputation : 1
Join date : 26.12.2016

Върнете се в началото Go down

Площадът пред Кралството. Empty Re: Площадът пред Кралството.

Писане by Annabell West. Вто Дек 27, 2016 8:29 pm

Мразеше всичко , което я издаваше. Защо винаги се получаваше така, думите му я стреснаха не искаше никой да разбеира, коя е. Може би просто вече й бе писнало и искаше да избяга. Но не можеше да остави Макс, той бе онази част от нея, която ако загубеше не знаеше, дали можеше да го преодолее. Понякога й се искаше изобщо да не се бе раждала в нейното семейство, може би тогава съдбата нямаше да й изиграе такава лоша шега и щеше да е щастлива и свободна сама да направи избора си с кого да е, но тогава също така можеше и да не срещне Макс.
Думите му я изтръгнаха за пореден път от мислите й, което я накара да се подсмихне не я бе страх от тях, сякаш не й пукаше.
-Може и да съм кралска особа, но определено не могат да ме оплашат някакви мъже, а повярвай ми това да си кралска особа си има много големи минуси. - каза някак тъжно тя, като се вгледа в лицето му.
Да ето сети се, на повърхността на съзнанието изникна спомени от времето малко след като бе срещнала Макс, спомни си дори и името му и как го наричаха. Спомни си колко много двамата с Макс му се възхищаваха  и как Макс копнееше да прилича на него когато порасне.
-Как не си рицар? Сега си спомних кой си. - засмя се сякаш по - скоро на себе си, но тогава си спомни и тъжния факт, че хората го обвиняваха за страхливец, защото бе избягал, но Анабел така и не се бе трогнала или приела тези слухове за истина.
-Защо изчезна? - попита го тя, като изобщо в момента не се интересуваше кой или какво можеше да се появи и от къде. Може би дори за момент не я интересуваше дали някой от разхождащите се стражи наоколо щеше да я познае и насила да я върне в замъка. Казвайки истината на Артур, но предполагаше, че сама щеше да се върне преди изобщо някой да е усетил, че я няма. Извинете излъгах Ви, може би единствения, който щеше да забележи липсата на Анабел в замъка бе Макс
Annabell West.
Annabell West.
LADY
LADY

Брой мнения : 625
Reputation : 1
Join date : 17.12.2016

Върнете се в началото Go down

Площадът пред Кралството. Empty Re: Площадът пред Кралството.

Писане by Darius Morrison Сря Дек 28, 2016 12:23 am

Дариус се усмихна. "Как не си рицар" и "Защо изчезна".. дали заслужаваше да знае истината. Дали Макс би го посрещнал топло. Може би го мислеха за мъртъв и разбира се на никого не му пукаше, къде плъховете се хранят с трупа му. Тя търсеше клюките, а не истината:
-Защото... не изпълних заповеди.. - след тези думи я хвана за ръката. Издърпа я рязко от пътеката, на която се намираше и тя усети как тялото и просто бива преместено от груба сила, но не с цел да я приближи до себе си, а за да я отдалечи от нещо друго. Група ездачи преминаха с бясна скорост от мястото, където тя стоеше преди малко, а щом намалиха спряха на едно място. Това бяха група наемници. Дариус много добре знаеше кои са те. Братята Казляшкови. Трима руснаци.. избягали от дома си и убиващи за пари:
-Другари.... ме смятате ли, че... превишавате правомощията си? - след тези думи тримата го погледнаха. Появиха се усмивки на лицата им:
-И това ако не е великият рицар Морисън! - Това накара Драконоубиеца да се усмихне и на тях:
-Единственият човек.. победил брат ми в битка.... и оставил белег върху тялото му:
-А вие сте единствените трима глупаци, които биха направили някоя глупост докато аз съм тук! - и тримата слязоха от конете си:
-Ела.. да те черпим питие - той погледна зад себе си. Там стоеше Кралицата:
-Не мога.... зает съм - те се засмяха и влязоха в кръчмата с думите:
-Както винаги... мисли само за себе си.. - след тези думи Дариус се обърна към нея:
-Трябва... да те скрием.. Ела - повлече я и след като влязоха в гостилницата преминаха стълбите доста... бързо. Влязоха в малка стая и той остави меча си, а след това свали робата. Отдолу беше облечен с черна риза и кожен панталон. Доста прилепнали по тялото му, което.. си личеше че не е изгубило форма:
-Така... какво правиш по улиците и какво става в кралството? Къде е Макс и... трябва ли да убивам някого, заради този глупак?
Darius Morrison
Darius Morrison
KNIGHT
KNIGHT

Брой мнения : 171
Reputation : 1
Join date : 26.12.2016

Върнете се в началото Go down

Площадът пред Кралството. Empty Re: Площадът пред Кралството.

Писане by Annabell West. Сря Дек 28, 2016 2:12 am

Анабел заекна, спомняйки си действително кой беше, не и отне много, но поне успя да се сети, това беше онзи синеочко, който бе спасявал Макс не веднъж, онзи който винаги бе бил до него. Най- добрия му приятел. Сега вече картинката й се разясни, но преди да е казала каквото и да е било бе повлечена нанякъде с груба сила, какво правеше ?
И тогава разбра какво бе направил, предпазваше я дали заради нея или просто заради Макс и тя не беше сигурна.
-Добре, добре, само не ме влачи, Дариус - запелтечи след него, но сякаш не бе чута и бе повлечена отново, в гостилницата, по стълбите по който имаше чувството, че щеше да се пребие ако не бе той, а след това и в стаята.
Ана извъртя очи, когато го видя да се разсаблича, е сега вече наистина можеше да е сигурна, че е той.
-Ами...много неща стават, Дариус...Макс не можах да го открия иначе нямаше да излезна сама.. - започна тя, като поклати глава е толкова със самотния престой на площада на Камелот, нямаше избор нали?
-Просто имах нужда да помисля и да остана сама с мислите си поне за малко, чудя се в кой момент Артур, ще разбере, че му изневерявам с Макс и двамата ще завършим зле. А убийствата не мисля, че има нужда да убиваш някого вече, заради него. - каза му тя като се засмя е не можеше просто бе забравила, как я напушваше на смях когато се появеше той на хоризонта, в този момент се сещаше колко спокойно бе всичко преди, как не се криеше от никого, беше с този с кого искаше и нищо друго нямаше значение.
Но нещата се измениха прекалено бързо, станаха прекалено непоносими на моменти, а това я задушаваше, защото искаше да е с Макс, но не можеше. Или по - скоро тя не си го позволяваше.
Annabell West.
Annabell West.
LADY
LADY

Брой мнения : 625
Reputation : 1
Join date : 17.12.2016

Върнете се в началото Go down

Площадът пред Кралството. Empty Re: Площадът пред Кралството.

Писане by Darius Morrison Чет Дек 29, 2016 12:15 am

След като влязоха в стаята той получи кратко обяснение, за това което става в кралството. Как всичко се е променило и как живота на Макс е в опасност, заради връзката им:
-Чакай.. чакай.. Артур все още се мисли за велик крал.. Ти си му нали.. там.. някаква кралица, но Макс? - след тези думи тя видя просто как ръката на Дариус обви дръжката на меча му и я стисна здраво:
-Искаш да ми кажеш, че онзи рус пед... такова.. Краля.. ще посегне на Макс, ако разбере за вас? - след тези думи цялото му тяло се стегна и всеки мускул изпъкна, а ръката му някак си искаше да замахне, за да отсече нечия глава и всички знаеха чия:
-Искаш да ми кажеш, че онзи другия.. чернокос пед.... такова... МАКСИМИЛИЯН си е сложил оная работа ПАК там където не трябва... - след тези думи Дариус вдиша тежко и бавно пусна меча, като оръжието се приземи облегнато на стената:
-Ще му.. ИМ счупя главичките... И ти.. - доближи се до Анабел:
-Какво си мислеше? - лицето му беше в близост до нейното:
-Знаеш ли какво... Цял живот.. спасявам задници... Преди за краля... След това.. защото съм Рицар, но... накрая.. ще направя глупост.. ОГРОМНА глупост.... Нали се сещаш... Като глупостта, която направих за да получа прякора си "Драконоубиеца".. повярвай ми.. Никой.. Никой на този свят не е виждал гледки по-грозни от тези, които аз съм виждал така че... Искам да премислиш добре дали би дала всичко.. дори живота си, за да си с оня суполивко и ако да... тогава трябва да сте готови за това да се поява в тронната зала и да предизвикам Артур на дуел... до смърт.. - след тези думи Дариус премина с ръка през косата си.. Нещо от вътре го тревожеше, че в момента Макс може да е в опасност и му се искаше да влезе в двореца, но не както преди... а със сила:
-Къде е Макс?? Жив ли е?? - след тези думи посегна към бутилката на шкафчето и отпи от нея:
-Мамка му... Алкохол равно на глупости.. глупости равно на... мъртъв рус педо... - след тези думи отново погледна към единственият човек в стаята и двамата усещаха напрежението вътре:
-Смятах, че просто ще се изчукате и всичко ще отмине, но... сериозно ли.. "О-о-о.. Обичам те... Искам да съм с теб..".. какво толкова откри в тоя.. о-о-о... Сега разбирам защо Артур разнася толкова голям меч... - след това погледна своя:
-Не.. не съм комплексар, като мъжа ти...
Darius Morrison
Darius Morrison
KNIGHT
KNIGHT

Брой мнения : 171
Reputation : 1
Join date : 26.12.2016

Върнете се в началото Go down

Площадът пред Кралството. Empty Re: Площадът пред Кралството.

Писане by Annabell West. Чет Дек 29, 2016 2:20 pm

В началото Анабел не знаеше как трябва да реагира на това, бе забравила колко защитнически настроен можеше да бъде Даре спрямо Макс. А и бе забравила колко трудно можеше да проведе разговор с него без да се разгневи.
- Не Макс не си го е слагал пак където не трябва, той не е спирал да си го слага там(хд). Не сме се раздеряли от онзи ден Даре, въпреки, че ме омъжиха за Краля- е това си беше чистата истина и тя не смяташе да го лъже.
Нистина успяваше да изопачи нещата, но Ана никога нямаше да предпочете Артур пред Макс дори това да й костваше главата.
- Знаеш, че бих умряла за него. Не съм глупава, за да застана на неправилната страна. Макс е добре сигурно се подготвя за някой от турнирите. Не знеш, колко добър е станал в това и ти определено му липсваше.- опитваше дагоумилостиви да го накаря да се успокой защото не искаше по погрешка да изгубе хубавата си главица, нали?
- Даре...никога не е било въпрос самодо това да спим заедно. След като ти изчезна с Макс бяхме на път да се оженим когато Артур сервира на родителите ми, че последното желание на баща му е било да се ожени за мен.. тогава всичко пропадна и ние бяхме принудени да започнем да се крием - може би щеше да разбере когато знаеше цялата история? Да нямаше да е лошо давиди какво бе пропуснал. Но въпреки това Анабел се радваше да говиди, защото както винаги се появяваше когато Макс имаше най- силна нужда от него.
Annabell West.
Annabell West.
LADY
LADY

Брой мнения : 625
Reputation : 1
Join date : 17.12.2016

Върнете се в началото Go down

Площадът пред Кралството. Empty Re: Площадът пред Кралството.

Писане by Darius Morrison Пет Дек 30, 2016 1:37 am

-Този малък пи.... Макс! - след тези думи Дариус хвана меча си и го огледа:
-Явно съм се прибрал на време.. Турнири.. в който ще участват всички рицари на кралството? Дори и твоят Макс... Колко по-приятен начин да му наритам задника? - след тези думи Дариус се доближи до гардероба в стаята. Личеше си, че отдавна е запазена само за него. Извади някаква стара и прашна торба от там и се чу метален звън, а това което извади бяха рицарските му доспехи:
-Аз.. Дариус Морисън.. рицър без господар ще се запиша в тези турнири, не само за да докажа на пениса.. такова де.. любовта на живота ти, който се вре по на дълбоко от пениса.. такова де.. краля... сеш се. - след тези думи Драконоубиеца просто премина с ръка през лицето си:
-Мамка му.... ще ми трябва алкохол.. МНОГО алкохол... и.. сериозно.. има толкова по-големи патки.. такова де... мъже в двореца.. е примерно.. не че да се хваля.... ама аз.. не можа ли да си пъхнеш някой между краката, за който НЯМА да ми пука? - след тези думи той се обърна към нея:
-Виж к'во.. не ми пука как и защо... Аз ще участвам в тези турнири, за да докажа на теб и мъжо ти, че нямате право да докосвате Макс с пръст... сещате се за к'во говоря... ще му правиш свирки без ръце... а на него.. о-о-о.. на него няма просто да му ритам задника на арената..... така де... - една доволна, злобна усмивка стоеше на лицето на Дариус.. Вече си представяше как го.... боцка... с меча си.. по задните части... Това щеше да е забавно:
-Имам съобщение за Макс... Искам да му кажеш само, че ще участвам в турнира.. но сещаш се... да му обясниш колко добронамерено изглеждам.. а на Артур... можеш просто да му кажеш, че си разбрала, че Дариус Морисън ще се записва.. той лично ще прати някого или да ме убие.. или някоя.. да ме разубеди, но... Все пак някой трябва да нарита задниците... на всичките "рицари". - след всичките слова се сети за едно малко нещо:
-А да... Малката сестра на Максимилия ще гледа, нали? Все пак.. трябва да се посмее на батко си... Добре.. Спирам да мисля за това... Спокоен съм, но нали знаеш.. че ако някой докосне малкия педо или сестра му... ще ги кормя, както изкормих онези дракони.. в легендата, която не е толкова измислена...
Darius Morrison
Darius Morrison
KNIGHT
KNIGHT

Брой мнения : 171
Reputation : 1
Join date : 26.12.2016

Върнете се в началото Go down

Площадът пред Кралството. Empty Re: Площадът пред Кралството.

Писане by Sponsored content


Sponsored content


Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите