lost in the echo.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...
She was numb. EmptyПет Дек 28, 2018 7:48 pm by Annabell West.

» I created the sound of madness | wrote the book on pain
She was numb. EmptyСря Яну 11, 2017 11:17 pm by Elizabeth Valentine.

» cold sweat hot-headed believer
She was numb. EmptyСря Яну 11, 2017 10:11 pm by dark soul;

» Търся си другарче за гиф
She was numb. EmptyСря Яну 11, 2017 10:06 pm by Arthur Pendragon.

» And it's such a miracle that you and me are still good friends
She was numb. EmptyСря Яну 11, 2017 9:41 pm by Tobias Castellan

» Търся си......
She was numb. EmptyСря Яну 11, 2017 8:47 pm by dark soul;

» Dark soul
She was numb. EmptyСря Яну 11, 2017 8:37 pm by Annabell West.

» Търся другарче за рп
She was numb. EmptyСря Яну 11, 2017 7:29 pm by Morgana Pendragon.

» Из коридорите.
She was numb. EmptyСря Яну 11, 2017 7:22 pm by Morgana Pendragon.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 4 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 4 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Чет Апр 11, 2024 12:19 am

She was numb.

2 posters

Go down

She was numb. Empty She was numb.

Писане by elentiya harley; Пон Яну 02, 2017 11:37 pm

Всеки път, щом заравях лицето си в тъмните ѝ кичури, усещах онзи толкова приятно сладникав аромат, който пречеше на всеки мой опит да се отдалеча от нея. Беше още по-невъзможно, когато се смееше, докато ѝ разказвах за хубавия аромат, който тя оставяше след себе си. Имаше усмивка, която можеше да унищожи и най-ужасния мрак, и зелени очи, в които всеки път можех да се изгубя. Устните ѝ бяха меки и топли и никога не успях да се наситя на вкуса им. Тя притежаваше онова привличане, което те караше да се чувстваш като в безсъзнание, докато сънуваш най-хубавия си сън. Притежаваше нещо, което те караше да искаш да я видиш още един път; да усетиш устните ѝ отново и да се изгубиш в погледа ѝ, докато самият ти не осъзнаеш, че си потънал в светлината ѝ. Можех да я гледам вечно. Можех да поемам аромата ѝ отново и отново. Можех да слушам гласа ѝ и смеха ѝ до смъртта си… Ала тя не можеше да ми даде това.
Знаех, че съществуваше някаква бариера между нас още от първия ден, в който я видях. Понякога сякаш изчезваше и ми позволяваше да се приближа до нея повече от обикновено. А друг път се превръщаше в огромна стена, която не ми даваше дори и да я докосна. Не знаех кое ме унищожаваше повече – моментът, в който бях по-близо до нея откогато и да е било, или моментът, в който можех да усетя как се отдалечаваше от мен все повече и повече. Казваше ми, че трябваше да си тръгна, защото тя не бе способна да го направи. Казваше ми, че истината е далеч по-различна от красотата, която виждах. Казваше ми толкова много неща – повечето от които никога не успях да разбера. Но ако тя щеше да бъде егоист, си казах, че и аз ще бъда.
Имаше дни, в които ми говореше неща, които звучаха съвсем нереално. Едва опитвах да свържа едното изречение с другото, тъй като почти всяка втора дума, беше напълно различна от предишната и бе свързана с нещо съвсем различно. Говореше ми за това колко различен е бил животът ѝ преди това; как е имала всичко, ала все пак частица в нея е мразела всичко онова; как престоят ѝ тук не знаеше дали е подарък за всичките години, през които бе успяла да оживее, или наказание за целия живот, който бе изживяла досега. Понякога ми обещаваше неща, които тогава не успявах да разбера. Обещаваше ми, че някога ще ми покаже истинския си дом. И ми обещаваше истината. Истината, която никога не разбрах, но съществуваха дни, в които ми говореше за нея. Задавах ѝ толкова много въпроси, които тя пренебрегваше и продължаваше да говори неща, които бяха така несвързани. И все пак я слушах. Все пак се опитвах да запомня всяка нейна дума. Опитвах се да запомня изражението ѝ и емоциите, които издаваше, докато говореше за звездите и останалите планети, за които никой не подозира.
Докато дойде един ден, в който тя просто спря. Не спомена нищо повече за онова, което някога ми бе говорила. Онази бариера стана по-силна откогато и да е било и вече дори не можех да усетя аромата на косата ѝ. “Елентия…” Прошепна в последния ден, в който я видях. И оттогава не видях очите ѝ, не усетих устните ѝ. Не можех да слушам смеха ѝ, докато ѝ разказвах за хубавия аромат, който оставяше след себе си. Не можех да заровя лице в косите ѝ, не можех дори и да слушам за нещата, които бе видяла.
Тръгна си и не остави нищо друго, освен спомена за себе си, който светеше като звезда в нощта.

1. още от малка Елентия не използва магическите си сили, въпреки това семейството ѝ е под постоянен риск, който застрашава живота им.
2. на седемнайстия ѝ рожден ден семейството ѝ бива убито в опитите си да предпазят Елентия. тя успява да избяга, но не и да спаси родителите си.
3. от няколко години живее в съвсем малка къща в покрайнините на гората. рядко се запознава с хора, не използва силите си и въпреки всичко намира начин за спокоен живот.

Elentiya Harley24 | sorcerer | fc: Alycia Debnam-Carey
#8549

ако може, да ми смените името на elentiya harley;
elentiya harley;
elentiya harley;
sorcerer
sorcerer

Брой мнения : 7
Reputation : 0
Join date : 02.01.2017

Върнете се в началото Go down

She was numb. Empty Re: She was numb.

Писане by Annabell West. Пон Яну 02, 2017 11:38 pm

Добре дошла <3
Annabell West.
Annabell West.
LADY
LADY

Брой мнения : 625
Reputation : 1
Join date : 17.12.2016

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото


 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите