lost in the echo.
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Вход

Забравих си паролата!

Latest topics
» a long time ago | Somehing about you makes me feel like a dangerous person ...
The last Lady of the Lake EmptyПет Дек 28, 2018 7:48 pm by Annabell West.

» I created the sound of madness | wrote the book on pain
The last Lady of the Lake EmptyСря Яну 11, 2017 11:17 pm by Elizabeth Valentine.

» cold sweat hot-headed believer
The last Lady of the Lake EmptyСря Яну 11, 2017 10:11 pm by dark soul;

» Търся си другарче за гиф
The last Lady of the Lake EmptyСря Яну 11, 2017 10:06 pm by Arthur Pendragon.

» And it's such a miracle that you and me are still good friends
The last Lady of the Lake EmptyСря Яну 11, 2017 9:41 pm by Tobias Castellan

» Търся си......
The last Lady of the Lake EmptyСря Яну 11, 2017 8:47 pm by dark soul;

» Dark soul
The last Lady of the Lake EmptyСря Яну 11, 2017 8:37 pm by Annabell West.

» Търся другарче за рп
The last Lady of the Lake EmptyСря Яну 11, 2017 7:29 pm by Morgana Pendragon.

» Из коридорите.
The last Lady of the Lake EmptyСря Яну 11, 2017 7:22 pm by Morgana Pendragon.

Кой е онлайн?
Общо онлайн са 6 потребители: 0 Регистрирани, 0 Скрити и 6 Гости

Нула

[ View the whole list ]


Най-много потребители онлайн: 26, на Чет Апр 11, 2024 12:19 am

The last Lady of the Lake

2 posters

Go down

The last Lady of the Lake Empty The last Lady of the Lake

Писане by Nimue Сря Дек 28, 2016 9:23 pm

The last Lady of the Lake Adelaide-Kane-adelaide-kane-36009320-500-650
# име:  Ninian \The lady of the Lake\  # години: 115    # аз съм: Goddess Mistress \магьосница\


Някога Авалон процъфтяваше. Някога ябълковите дървета ограждаха Хълма на Тор като нефритена корона, а каменният кръг се издигаш гордо над перлените мъгли, а хората знаеха, че жриците са там, за да се грижат за тях и да поддържат баланса. Всичко това бе някога. Сетне дойдоха християните с техния мъртъв бог и болезнената нужда да поверяват всичко на неговата воля. Първоначално бяха плаха и помолиха само за подслон. Накрай храмовете на Гластъмбъри изместиха завинаги ябълковите горички. Езерото на Богинята ме омърсено от тяхното "свето кръщение" реликвите ни бяха разграбени и осквернени, а ние верните слуги на богинята прокудени дълбоко в горите на Уелс. Принудени да се крием. Докарани до положение да се боим от собствените си сенки.
Някога много отдавна Аз вървях начело на белтейнските процесии, Аз носех в косите си цветовете на богинята, накичена с корона от еленови рога, с лък в ръце, въплъщение на девствената пролет и плодородната майка земя. Бях млада и наивна и вярвах, че това щастие ще продължи вечно. Тогава избухна войната. Асториус умря и псетата му се сджафкаха за оставения им кокал. Кокали и кръв застлаха земите на Британия. Пред войната всички бяха равни, езичници и християни, мъже и жени, старци и деца. Неспособна да гледам повече, как народа ми измира направих най-страшната грешка в живота си. Доверих се на един самозванец. Помогнах му да завземе престола, надявайки се, че ще върне на народа ми спокойствието. Че ще озапти свещениците и техните богохулни проповеди и ще върне на старата вяра мястото, което и се полагаше по право. Доверих му се и заспах. Заспах сън, на който само една жрица е способна. Тридесет и три години прекарах върху подземния олтар в Тинтагел, докато нещо(или някой) не ме събуди. Отворих очи в свят който не бях сънувала и в най-страшните си кошмари. Вместо да защити народа, мъжът на когото се доверих ги избиваше поголовно. Изтребваше дори невръстни деца стига в тях да забележеше дори и смътен признах, че притежават Дара на Богинята.
Утър Пендрагон наруши своята клетва и щеше да си плати за това. Щях да го накарам да страда, така както той караше да страда моя народ в продължение на Хилядолетия. Храмовете на Гластъмбъри може и да бяха изместили ябълковите горички на Авалон, но аз все още бях Господарка на Езерото. Последната останала жива. И щях да покажа на тези варвари истинският гняв и сила на Богинята майка.


# допълнителна информация;
*Нимуе е помогнала с магията и на Утър да се възкачи на престола преди години.
*Когато се събужда от дългия си сън тя решава, че ще отмъсти за предателството на всяка цена и се предрешава като слугиня и приема името Ниниан.
*въпреки, че не старее и не се е променила и с ден от мига, в който е затворила очи, Утър не я разпознава, най-вече защото просто не се вглежда в простата слугиня оправяща покоите му.
*годините дълъг сън са позволили на магията и да се натрупа и умножи
*Драконът в подземието на утър е нейн стар приятел
Nimue
Nimue

Брой мнения : 16
Reputation : 0
Join date : 28.12.2016

Върнете се в началото Go down

The last Lady of the Lake Empty Re: The last Lady of the Lake

Писане by Annabell West. Сря Дек 28, 2016 9:49 pm

Добре дошла
Annabell West.
Annabell West.
LADY
LADY

Брой мнения : 625
Reputation : 1
Join date : 17.12.2016

Върнете се в началото Go down

Върнете се в началото

- Similar topics

 
Права за този форум:
Не Можете да отговаряте на темите